fbpx

[Przełożony] Rodzinni piknik z animacjami

Autor: czwartek, 27 maj 2021 10:32 338
W sobotę 29 maja od godz. 15:00 odbędzie się "Rodzinny piknik z animacjami", u zbiegu ulic Szarych Szeregów i Karpińskiej na terenie skweru im. Tadeusza Łagody [Pokaż na mapie]. Wydarzenie organizowane jest przez samych mieszkańców dla mieszkańców w ramach utworzonego na terenie osiedla Centrum Inicjatyw LokalnychCIL Podolany, o którym szczegółowo pisaliśmy w artykule "Powstanie CIL Podolany".
 
Niestety pogoda dzisiaj nas nie rozpieszcza dlatego zmuszeni byliśmy podjąć decyzję o przełożeniu terminu Rodzinny piknik z animacjami. Od samego rana śledziliśmy pogodę i liczyliśmy na rozpogodzenie, niestety zaczynają tworzyć się komórki burzowe ? Nie martwcie się, wydarzenie się na pewno odbędzie. Dziewczyny bardzo się napracowały by zapewnić jak najwięcej atrakcji dla dzieciaków. Wkrótce podamy nowy termin. Do zobaczenia. – informują organizatorzy.
 
Animacje ruchowe i zabawy dla dzieci prowadzić będą trzy zakręcone dziewczyny, mieszkanki Podolan: Karolina, Paulina, Danka – kreatywne, zawsze uśmiechnięte i pełne pozytywnej energii. W trakcie pikniku przeniesiemy się również do afrykańskiej wioski, gdzie wspólnie z Pauliną pogramy na afrykańskich bębnach. Paulina jest muzykiem i animatorem. Na co dzień zajmuje się edukacją muzyczna dzieci, uczy grać na instrumentach i prowadzi różnorodne zajęcia i warsztaty muzyczne dla dzieci.
 
Wydarzenie wspiera Papuga - moja szkoła językowa, która  zaprasza na Hawaje! Uczestnicy będą robić naszyjniki kwiatowe i tańczyć Hula, ozdabiane będą buzie dzieci egzotycznymi "tatuażami". Dzieci zagrają w hawajską grę terenową z zadaniami na celność, sprawność, szybkość i gibkość, a najbardziej roztańczeni i giętcy festynowicze będą mogli zgarnąć papugowe upominki w konkursie LIMBO DANCE. 

Wielka Kuchnia Podolany przygotowała nagrody i promocje oraz zapewnia zaplecze dla uczestników.
 
Osoby chętne wziąć udział w wydarzeniu proszone są o zabranie ze sobą kocy i przygotowanie prowiantu we własnym zakresie. Na uczestników czekać będzie również pyszna lemoniada, przygotowywana przez dzieci.

Tego dnia organizatorzy zapewniają również:
 
  • Animacje i zabawy ruchowe – zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, gry zręcznościowe, balonowe cudaki, mega bańki i wiele innych
  • Warsztaty muzyczne na afrykańskich bębnach
  • Kreatywne zabawy artystyczne – malowanie kubków, skręcanie balonów, kolorowane XXL "Moje Podolany"
  • Zabawy hawajskie z Papugą – tańce, gry i zabawy tematyczne oraz tworzenie hawajskich naszyjników i malowanie twarzy, limbo dance i taniec hula

 

 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Ilość miejsc i atrakcji ograniczona. W przypadku złych warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przełożone.
 
Podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia i rejestrowany materiał wideo. Uprzejmie informujemy, że wchodząc na teren wydarzenia, wyrażają Państwo zgodę na bycie fotografowanym. Wykorzystanie wizerunku może obejmować umieszczanie zdjęć na stronach internetowych oraz w materiałach promocyjnych organizatorów. Zebrany materiał zostanie wykorzystany w celu udokumentowania i rozliczenia projektu.
 
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera.
 

Otwórz wydarzenie na Facebooku

Image
Image

Polecamy

Lorak –sklep z artykułami zagranicznymi

Lorak –sklep z artykułami zagranicznymi

Poznań, Wielkopolskie
+48 606 749 759
Ramen-ya & Johnny's Pizza

Ramen-ya & Johnny's Pizza

Poznań, Wielkopolskie
+48 574 204 937
Mj-auto s.c.

Mj-auto s.c.

Poznań, Wielkopolskie
+48 606 934 680
Nadito - Smaki Świata

Nadito - Smaki Świata

Poznań, Wielkopolskie
+48 605 072 002
Agencja Reklamowa COMPRINT

Agencja Reklamowa COMPRINT

Poznań, wielkopolskie
Biuro Papier Szkoła

Biuro Papier Szkoła

Poznań, Wielkopolskie
+48 61 822 13 03
Apteka z Sercem

Apteka z Sercem

Poznań, Wielkopolskie
+48 61 842 90 25
Zakład Usług Wielobranżowych JACH-GUM Stanisław Jachimowski

Zakład Usług Wielobranżowych JACH-GUM Stanisław Jachimowski

Poznań, Podolany
+48 61 8221 715