fbpx
Image
Ruszyły darmowe zajęcia na Podolanach w ramach projektu Nasz Sportowy Fyrtel, który zadebiutował w Poznaniu w 2019 roku. Projekt dzięki wygranej w Poznańskim Budżecie Obywatelskim dostępny jest w tym roku również dla mieszkańców rejonu 2 - Kiekrza, Krzyżownik-Smochowic, Podolan oraz Strzeszyna.

Zapoznaj się z dostępnymi poniżej bezpłatnymi zajęciami i zapisz się już teraz!
Możesz również wyświetlić wszystkie dostępne zajęcia na wybranym osiedlu przechodząc do KALENDARZA.

 

AROHA
AROHA łącząc w sobie elementy wielu dyscyplin sportowych oferuje zupełnie nową i niezależną jednostkę treningową, która skupia się nie tylko na pracy nad kondycją, ale również stroną duchową człowieka. Podczas godzinnego treningu wzmocnisz swoje ciało, a wyładowując zgromadzone napięcia nadasz swojemu życiu nową przestrzeń. AROHA łączy w sobie kontrolowane, wyraziste i mocne jak również relaksacyjne ruchy, zainspirowane Haką (nowozelandzkim tańcem wojennym wykonywanym przez Maorysów) oraz elementy pochodzące ze sztuk walki takich jak Tai Chi, które połączone zostały prostym krokiem podstawowym. Takie elementy jak kopnięcia, uderzenia otwartą dłonią i naśladowanie zwierząt w różnych pozycjach obronnych i atakujących zaczerpnięte zostały z Kung Fu. AROHA stworzona została z myślą o wszystkich grupach wiekowych, ponieważ składa się z intensywnych, ale za to niezbyt skomplikowanych ruchów.

Krzyżowniki-Smochowice

Termin: czwartki w godz. 17:00 - 18:00
Zapisy: SMS - nr tel. 512 567 202
Start: 23 marca 2023 r.
Koniec: 7 grudnia 2023 r.
Image
Program "Nasz Sportowy Fyrtel" na terenie rejonu nr 2 dedykowany jest tylko i wyłącznie stałym mieszkańcom dzielnicy Kiekrz, Krzyżowniki - Smochowice, Strzeszyn i Podolany! Udział w darmowych zajęciach możliwy jest tylko i wyłącznie po wypełnieniu oświadczenia, które należy przekazać trenerom czy instruktorom przed pierwszymi zajęciami. Deklarację uczestnika zajęć w ramach programu NSF znajdziesz tutaj. Wypełnij ją w domu, zabierzcie ze sobą, a potem dajcie z siebie wszystko!

Wszelkie informacje o prowadzonych  zajęciach znajdziesz na dedykowanej grupie w mediach społecznościowych i na stronie sportowyfyrtel.pl.
Projekt finansowany ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 dzięki głosom mieszkańców Poznania!

Strona powstała jedynie w celach informacyjnych. Odwołane zajęcia sprawdzisz na stronie internetowej organizatora.

Zaktualizowano: niedziela, 19.03.2023 r.