fbpx
PKP ogłosiło przetarg na dostosowanie obwodnicy kolejowej Poznania do przewozów pasażerskich. W ramach inwestycji mają powstać nowe stacje.
Od 1 lipca 2020 roku trwa proces składania deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, który ma na celu zebranie wszystkich danych dotyczących źródeł ciepła i…
Pod koniec lutego zakończą się wszystkie zaplanowane roboty, związane z rozbudową Szkoły Podstawowej nr 62 przy ul. Druskienickiej na Podolanach oraz budową auli szkolnej.
Mieszkańcy naszej metropolii, korzystający dotychczas z usług ZM GOAP, mogli dowiadywać się o terminach odbioru odpadów na swoich urządzeniach mobilnych. Pomimo zmian w systemie gospodarowania…
Poseł Bartłomiej Wroblewski (PIS) na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformował, iż dla wiaduktów w rejonie ul. Lutyckiej i Golęcińskiej wydana została decyzja środowiskowa.
Zakończyło się przyjmowanie ofert od wykonawców zainteresowanych budową ul. Nałęczowskiej pomiędzy ulicami Krynicką i Iwonicką.
MPSZOK czyli pojazd przystosowany do selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów komunalnych zagości na naszym osiedlu w sobotę 11 grudnia br.
Strona 1 z 25

Nadchodzące wydarzenie

Sty 17

 10:00 - 16:00

Klub STACJA SQUASH i Tomasz Abramowski serdecznie zapraszają na FERIE ZE SQUASHEM 2022!
Organizator: Podolany.info

Social Media


Katalog firm

Warte uwagi

Radar pogodowy

Ostatnie artykuły