fbpx
Wyników 1 - 8 z 8
Więcej filtrów

Filtr

Wyczyść

EdWings

1
Adres: Poznań
Prowadzimy zajęcia z robotyki dla dzieci w wieku 4 - 11 lat! To zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci uczą się tworzyć roboty, wykorzystując do tego specjalnie zaprojektowane zestawy klocków LEGO EDUCATION WeDO oraz je programować.

Centrum Otwarte

2
Adres: Masztalarska 8, 61-001 Poznań
Centrum Otwarte to inicjatywa, której celem są pozytywne zmiany w przestrzeni publicznej z naciskiem na centrum miasta.

Mobilny Instytut Kultury

3
Adres: Owidiusza 26, 60-461 Poznań
Mobilny Instytut Kultury to wielofunkcyjny, mobilny kontener kulturalny a także, wszelkie kreatywne inicjatywy artystyczno-społeczne podejmowane i realizowane przez Stowarzyszenie MiastoHolizm.

Przedszkole 142 w Poznaniu

4
Adres: Marcina Rożka 9, 60-465 Poznań
Przedszkole z bezpiecznym dojazdem i parkingiem w sąsiedztwie parku i publicznego placu zabaw.

KnockKnock

5
Adres: Cieszkowskiego 80, 60-462 Poznań
KnockKnock to autorski i unikatowy pomysł i metoda warsztatów i zajęć technicznych dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem prawdziwych materiałów i narzędzi, które wyzwalają drzemiące w dzieciach pokłady chęci tworzenia i twórczej radości.

CIL Strzeszyn

6
Adres: Witolda Gombrowicza 4, 60-461 Poznań
CIL Strzeszyn - to oddolna inicjatywa mieszkańców Osiedla Strzeszyn realizowana w ramach poznańskiego Programu Centrum Inicjatyw Lokalnych Gabinetu Prezydenta UMP przez Stowarzyszenie Strzeszyn dla Dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 62

7
Adres: Druskienicka 32, 60-476 Poznań
Szkoła Podstawowa nr 62 mieści się w dwupiętrowym budynku wolnostojącym. Posiada nowoczesną salę gimnastyczną z zespołem boisk trawiastych oraz plac zabaw dla dzieci młodszych.

CIL Podolany

8
Adres: Druskienicka 32, 60-476 Poznań
CIL powstał w celu rozwoju społeczności lokalnej oraz promowania aktywności społecznej. Założeniem jest wspierać i animować inicjatywy mieszkańców Podolan oraz umożliwić realizację inicjatyw w różnych obszarach - kulturalnym, integracyjnym, sportowym