fbpx

W sobotę tymczasowa zmiana organizacji ruchu na Podolanach

Artur Kosonowski poniedziałek, 30 maj 2022 1007

W związku z planowanym na sobotę 4 czerwca Rodzinnym bieganiem ze SPAR mieszkańcy Podolan muszą liczyć się z utrudnionym dojazdem do posesji znajdującymi się na trasie biegu.

Tymczasowo dla ruchu samochodowego zostaną wyłączone ulice Druskienicka, Zakopiańska, Rabczańska, Czorsztyńska, Kartuska, Zakopiańska oraz Lubieńska, na której dodatkowo w dniu wydarzenia obowiązywać będzie zakaz parkowania. Dla mieszkańców zostanie uruchomiona specjalna śluza, która znajdować się będzie na skrzyżowaniu ulic Iwonickiej z Zakopiańską aby można było bezpiecznie dojechać do posesji.

Trasa biegu to 2 pętle po 2,5 km ulicami Podolan. Zamknięcie ulic nastąpi około godz. 9:30 i potrwa do czasu przebiegnięcia ostatnich zawodników (maksymalnie do godz. 11:30). Ulice Czorsztyńska, Rabczańska i Druskienicka w związku z biegami dziecięcymi zostaną otwarte najpóźniej do godz. 12:00. Mieszkańców prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do wspólnej zabawy zachęcając jednocześnie do dopingowania zawodników na trasie biegu.

Dla uczestników biegu i pikniku dostępny będzie duży parking przed sklepem EUROSPAR przy ul. Druskienickiej. Dodatkowo będą dostępne miejsca postojowe znajdujące na parkingu przy ul. Dukielskiej, do którego zalecamy dojazd od ul. Nałęczowskiej. Ruchem będzie kierować Policja oraz wyznaczone osoby przez organizatora.

Więcej informacji o wydarzeniu: Rodzinne bieganie i piknik ze SPAR.

 

  • 2
  • 7
  • 0
  • 1
  • 0
  • 4

Ostatnio dodane

Wesprzyj nas!

Podoba Ci się nasza praca?
Chcesz dodać nam energii?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nadchodzące wydarzenie

Losowe zdjęcie 360°

Media społecznościowe

Image

Katalog firm

Radar pogodowy