fbpx

Właściciele Naomi poszukiwani

Artur Kosonowski czwartek, 02 wrzesień 2021 377

Poznajesz pieska na załączonym zdjęciu i możesz przekazać informacje o jego właścicielu? Straż Miejska Miasta Poznania prosi o pomoc.

Przy ul. Szczawnickiej, niedaleko ul. Muszyńskiej, ktoś przywiązał do drzewa psa i pozostawił go z informacją, że poszukuje nowego domu. Interweniowali strażnicy Referatu Ekopatrol:
- Interwencję otrzymaliśmy w niedzielę, 29 sierpnia, ok. godz. 6:45. Na miejscu czekała osoba zgłaszająca. Pies był przywiązany do drzewa na parcianej smyczy, miał założoną kolczatkę. Był bardzo zziębnięty i przestraszony. Do smyczy miał przyczepioną kartkę „Szukam domu. Naomi”. Początkowo nie pozwalał do siebie podejść, jednak po odłowieniu i odcięciu smyczy, stał się bardziej ufny.

Naomi, bo tak prawdopodobnie wabi się piesek, został przekazany do Schroniska dla zwierząt przy ul. Kobylepole.

Sprawę wyjaśnia Policja, gdyż niehumanitarne traktowanie zwierząt, a z takim zdarzeniem mieliśmy do czynienia, jest przestępstwem.

Wszelkie informacje mogące doprowadzić do „właściciela pieska” prosimy kierować do Komisariatu Policji Jeżyce. Telefon: +48 47 77 122 11 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1

Nadchodzące wydarzenie

Katalog firm

Warte uwagi

Radar pogodowy

Ostatnie artykuły

W październiku ruszają konsultacje społeczne dot. ul. Obornickiej

W październiku ruszają konsultacje społecz…

poniedziałek, 20 wrzesień 2021

Pływający ogród w Parku Podolany

Pływający ogród w Parku Podolany

środa, 15 wrzesień 2021

Rozpoczyna się rozbiórka "Budomelu"

Rozpoczyna się rozbiórka "Budomelu…

sobota, 11 wrzesień 2021