fbpx

Nowe kosze na śmieci

Artur Kosonowski sobota, 17 październik 2020 766

Na ulicach osiedla pojawiły się nowe kosze na śmieci. Zakup i montaż sfinansowany został ze środków przekazanych przez Radę Osiedla.

Na ten cel Rada Osiedla Podolany przekazała środki w wysokości 5000 zł do Zarządu Dróg Miejskich. Kosze pojawiły się w 13 nowych lokalizacjach na terenie osiedla. Na chwilę jest ponad 50 pojemników na odpady, które są pod opieką ZDM. Łączna ilość koszy dostępnych na naszym osiedlu przekroczyła już 100 szt

Montaż odbył się w następujących lokalizacjach: 4 kosze na całym odcinku ulicy Szarych Szeregów, kolejne przy skrzyżowaniach ulic Ciechocińskiej z Lubieńskiej, Krynickiej z Czorsztyńskiej, Czorsztyńskiej z Buska, Raczyńskiego z Pajzderskiego, Raczyńskiego z Sokolnickiej, Raczyńskiego z Rzepeckiej, Dukielskiej z Lubieńskiej, Krynickiej ze Strzeszyńską, Zakopiańskiej z Iwonicką.

Zostało również zlecone zmiana lokalizacji tych, które znajdują się w bardzo bliskiej lokalizacji. Czekamy na decyzję ZDM. 

Wzorem lat ubiegłych, w budżecie na rok 2021 zarezerwowana została identyczna kwota. W pierwszej kolejności wymienione zostaną stare metalowe pojemniki.

Nowe miejsca można zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Nadchodzące wydarzenie

Gru 3

 16:00 - 17:00

Pierwsze zajęcia z robotyki dla dzieci w dniu 3.12.2021!
Organizator: EdWings

Social Media


Katalog firm

Warte uwagi

Radar pogodowy

Ostatnie artykuły

Więcej zieleni na ul. Jasielskiej

Więcej zieleni na ul. Jasielskiej

czwartek, 25 listopad 2021

"Trzymaj ciepło" – bezpłatne badania termowizyjne

"Trzymaj ciepło" – bezpłatne ba…

wtorek, 23 listopad 2021

Cyfrowa Akademia Seniora 60+

Cyfrowa Akademia Seniora 60+

środa, 17 listopad 2021

Zwężenie przejazdu kolejowego na ul. Lutyckiej

Zwężenie przejazdu kolejowego na ul. Lutyck…

poniedziałek, 15 listopad 2021