fbpx
830

Rodzinne bieganie ze SPAR

Szczegóły wydarzenia

4 czerwiec 2022
10:00 - 14:00
 Druskienicka 12, 60-476 Poznań Druskienicka 12, 60-476 Poznań
Kontakt
Cena: od 10 zł
Typ: Impreza
Wiek: 6 - 99 lat
Tryb obecności: Na żywo
Organizator:
Lokalizacja:
ul. Druskienicka, teren przy biurowcu SPAR
Link: spar.pl/bieg/

Opis wydarzenia

SPAR Polska zaprasza na wydarzenie sportowe oraz piknik pod hasłem Rodzinne Bieganie i Piknik ze SPAR. 4 czerwca 2022 r. na Podolanach odbędzie się bieg na dystansie 5 km oraz biegi dla dzieci.

Rodzinne bieganie i piknik ze SPAR
 

Jedną z najważniejszych misji społecznych dla SPAR jest szerokie propagowanie idei sportu oraz rozwoju kultury fizycznej. Profesjonalnie SPAR angażuje się w rozwój lekkoatletyki na poziomie wyczynowym. Od 1996 roku jest głównym sponsorem Europejskiego Stowarzyszenia Lekkoatletyki.

Organizując bieg w Poznaniu zaangażowanie w sport SPAR chce przenieść na ukochaną lokalną społeczność. To ważne, aby zintegrować się w środowisku, w którym wspólnie funkcjonuje, a przy okazji wypromować zdrowy i aktywny styl życia. Zapraszamy zatem całe rodziny: mamę, tatę, córkę, dziadka, wnuka. Liczymy, że w imprezie wezmą udział mieszkańcy Podolan, gdzie działa polska centrala SPAR.

Kiedy, gdzie, dla kogo, jaki dystans

Bieg wystartuje 4 czerwca 2022 r. o godzinie 10:00 przed biurem firmy SPAR przy ul. Druskienickiej 12 w Poznaniu. Główny bieg odbędzie się na dystansie 5 km (2 pętle po 2,5km). Mogą w nim wziąć udział zawodnicy od 13. roku życia. Przewidziano 300 miejsc startowych.

Biegi dziecięce wystartują około 10:45. Dla najmłodszych uczestników zaplanowane są 3 dystanse:

 • 200 metrów - dla dzieci do 6 lat,
 • 600 metrów - dla dzieci od 7 do 9 lat,
 • 800 metrów - dla dzieci od 10 do 12 lat.

Uczestnicy imprezy RODZINNE BIEGANIE ZE SPAR otrzymają atrakcyjne pakiety startowe. Każdy, kto ukończy bieg, dostanie pamiątkowy medal, czapeczkę z daszkiem do biegania oraz produkty od partnerów biegu. Natomiast najszybsi biegacze otrzymają puchary oraz nagrody specjalne.

Ambasador biegu i atrakcje

Z dumą informujemy, że ambasadorem wydarzenia RODZINNE BIEGANIE ZE SPAR została Monika Stefanowicz - polska biegaczka, maratonka, trzykrotna uczestniczka olimpiady (w Atenach, Pekinie i Rio de Janerio), trzykrotna mistrzyni Polski w maratonie i dwukrotnie w półmaratonie. Pani Monika wciąż pozostaje wielką pasjonatką biegów na długich dystansach, a także propagatorką sportu. Nasza Mistrzyni jest związana z Poznaniem, tym bardziej więc nam miło, że rozpocznie oficjalnie bieg główny oraz biegi dziecięce. A po biegu oczywiście przyjdzie czas na wspólne rozmowy, zdjęcia i przybicie piątki.

Na biegu pojawi się również, jako gość specjalny, nie kto inny a Mezo!

Jeden z najpopularniejszych artystów sceny muzycznej. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy ANIELE. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. Biegacz-amator, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 48 minut. Specjalnie dla uczestników biegu, Mezo zaśpiewa na żywo, będzie dopingował wszystkich przed startem i witał na mecie. Duża dawka pozytywnej energii GWARANTOWANA!

Ale to nie koniec atrakcji. Po biegu odbędzie się RODZINNY PIKNIK SPAR, który również będzie miał charakter imprezy rodzinnej. Startujemy o godzinie 12:00.

W programie przewidziana jest masa atrakcji:

 • pokazy akrobatyczne Akro Fly
 • pokazy i warsztaty piłkarskie
 • pokaz straży pożarnej
 • warsztaty budowania domków dla owadów i budek lęgowych
 • występ zespołu The RoadHouse
 • dmuchańce, bańki mydlane
 • badania medyczne
 • pokaz pierwszej pomocy
 • specjalna strefa relaksu
 • food trucki

Patronat nad piknikiem objął portal podolany.info. Wśród partnerów nie zabraknie z kolei Rady Osiedla Podolany, CIL Podolany, Pomarańczowego Pogotowia oraz szkół językowych Papuga i Helen Doron, którzy zadbają o jak najciekawsze atrakcje dla wszystkich, którzy pojawią się na Pikniku.

Zapraszamy do wzięcia udziału w biegu – zapisy na stronie www.spar.pl/bieg.

Mamy nadzieję, że 4 czerwca przeżyjemy piękne emocje i spędzimy cudowny czas.


Firmy uczestniczące

2022-06-04 2022-06-04 Rodzinne bieganie ze SPAR

Wesprzyj nas!

Podoba Ci się nasza praca?
Chcesz dodać nam energii?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nadchodzące wydarzenie

Losowe zdjęcie 360°

Media społecznościowe

Image

Katalog firm

Radar pogodowy