fbpx

Helen Doron – nowa szkoła językowa na Podolanach

Promocja sobota, 28 sierpień 2021 1001

Międzynarodowa marka, wysoka jakość nauczania, unikalna metoda, genialne aplikacje edukacyjne to tylko kilka zalet, które sprawiają, że Helen Doron jest absolutną faworytką. W szkole Helen Doron English, która będzie się mieścić w Galerii Podolany przy ul. Strzeszyńskiej dzieci będą uczyć się angielskiego po angielsku gdyż w procesie nauki nie używany jest język polski.

Nauka języka angielskiego w szkołach Helen Doron English to więcej niż słownictwo i gramatyka. Rozwijamy samodzielność i pewność siebie Twojego dziecka. Uczymy tak, by język angielski wywoływał tylko dobre emocje i chęć jego poznawania. Jesteśmy skuteczni, korzystamy z autorskiej metody nauczania, która sprawdza się w teorii i praktyce.

Wiemy, że najlepiej uczyć się bawiąc, że nauka w przyjaznej atmosferze daje najlepsze efekty. Nasze wyniki to efekt pracy zespołowej - tworzymy partnerską, pełną pasji społeczność z naszymi uczniami, ich rodzicami, nauczycielami i franczyzobiorcami.

Helen Doron to także okazja do spotkań z przyjaciółmi. Organizujemy imprezy okolicznościowe z okazji świąt i ważnych wydarzeń oraz warsztaty i konkursy. Zapewniamy wspaniała zabawę w kameralnym gronie!

Szkoły języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Helen Doron istnieją na świecie od 35 lat, w Polsce od ponad 20 lat. W ponad 1000 szkół zlokalizowanych w 38 krajach na 5 kontynentach, uczy się 170.000 studentów. Do tej pory wykształciliśmy 3 mln absolwentów. O naszej skuteczności świadczą najwyższe noty naszych uczniów na renomowanych egzaminach Cambridge.

Nasza metoda nauki języka angielskiego – stworzona przez brytyjską lingwistkę Helen Doron – opiera się na naturalnej skłonności dzieci do przyswajania języka ojczystego.  Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia. Codzienne odsłuchiwanie ścieżek dźwiękowych zanurza dziecko w języku, a pozytywne wzmocnienie sprawia, że nauka staje się dla niego przyjemnością.

Od kilku lat razem z mężem marzyliśmy o założeniu szkoły językowej. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami dwójki małych szkrabów często rozmawialiśmy ze znajomymi o potrzebie językowego kształcenia dzieci już od najmłodszych lat. Jako filolog i entuzjasta nauki języków obcych poszukiwałam najlepszej szkoły dla naszych pociech. Dowiedzieliśmy się o szkole Helen Doron English. Metoda nauczania Helen Doron zrobiła na nas ogromne wrażenie. To doświadczenie było dla nas natchnieniem do założenia własnej szkoły.

Mieszkając na Podolanach widzieliśmy jak nasza dzielnica się rozrasta, jak powstają nowe osiedla, a place zabaw zapełniają małymi dziećmi. Pomyśleliśmy, że to właśnie tutaj potrzebna będzie nowa szkoła językowa dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy Julitta i Damian.

Zapraszamy Was na bezpłatne lekcje pokazowe, które odbędą się 4 i 11 września. Zadzwoń i zapisz się. 

Centrum Helen Doron English – Galeria Podolany 1 piętro
Poznań, ul. Strzeszyńska 63
Tel. +48 660 499 833, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o metodzie możecie znaleźć na www.helendoron.pl

  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Nadchodzące wydarzenie

Sty 17

 10:00 - 16:00

Klub STACJA SQUASH i Tomasz Abramowski serdecznie zapraszają na FERIE ZE SQUASHEM 2022!
Organizator: Podolany.info

Social Media


Katalog firm

Warte uwagi

Radar pogodowy

Ostatnie artykuły