fbpx

Pierwsza w Polsce Gordonowska Szkoła Muzyczna na Podolanach!

Autor: środa, 16 czerwiec 2021 08:31 308

Od ponad 10 lat istnieje Społeczna Szkoła Muzyczna I st. Nr 1 im. Edwina E. Gordona. Jej siedziba mieści się w salach Szkoły Podstawowej nr 62. 

Edwin E. Gordon jest znanym i cenionym na całym świecie czołowym badaczem w zakresie edukacji muzycznej i psychologii muzyki. Dzięki długoletnim, szczegółowym badaniom w dziedzinie edukacji muzycznej i psychologii muzyki, sięgającym wczesnych lat 60., Gordon wniósł znaczący wkład w rozumienie istoty uzdolnień muzycznych, audiacji, teorii uczenia się muzyki, oraz rozwoju muzycznego niemowląt i małych dzieci.

W szkole przy ul. Druskienickiej 32 dzieci uczą się muzyki w sposób naturalny, tak jak uczymy się mowy ojczystej. W centrum kształcenia znajdują się lekcje chóru młodszego i starszego oraz zespołowego muzykowania. 

Do klasy 1 przyjmowane są dzieci w wieku 6-9 lat. W nadchodzącym roku szkolnym z powodu rosnącego zainteresowania otwieramy również “zerówkę” muzyczną dla dzieci 5 i 6 letnich. W celu zapoznania się z pełną ofertą szkoły serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: spolecznaszkolamuzyczna.pl

Nadchodzące wydarzenie

Lip 24

 17:00 - 22:00

Długie letnie wieczory, to cudowna okazja by spotkać się z Najbliższymi. Wpadnijcie do Nas. Zadbamy o wszystko - HAVE FUN !!!

Radar pogodowy

Katalog firm

Warte uwagi

Ostatnie artykuły

Trwa modernizacja boisk na terenie szkoły

Trwa modernizacja boisk na terenie szkoły

poniedziałek, 26 lipiec 2021

Co słychać na Podolanach [07.2021]

Co słychać na Podolanach [07.2021]

niedziela, 25 lipiec 2021

Retencja na Podolanach

Retencja na Podolanach

sobota, 24 lipiec 2021