fbpx

Rodzinne bieganie i piknik ze SPAR

Artur Kosonowski sobota, 04 czerwiec 2022 5368

W sobotę 4 czerwca na Podolanach odbył się bieg na dystansie 5 km oraz dla młodszych uczestników biegi na dystansie 200, 600 i 800 metrów zorganizowane przez SPAR Polska. Ambasadorem wydarzenia była Monika Stefanowicz - polska biegaczka, maratonka, trzykrotna uczestniczka olimpiady. Na biegu pojawi się również, jako gość specjalny, nie kto inny a Jacek Mezo Mejer.

W biegu na 5 kilometrów w kategorii OPEN udział wzięło 252 osoby. Pierwsze miejsce wsród mężczyzn zajął Żakowski Adrian z czasem 0:15:20. Na podium znaleźli się również Wacko Marcin z czasem 0:15:42 oraz Brylewski Mateusz z czasem 0:15:56. Wsród kobiet pierwsze miejsce zajęła Jaraszkiewicz Hanna z czasem 0:18:56. Kolejne miejsca zajęły Wawrzyniak-Wacko Zofia z czasem 0:19:03 oraz Pasieka Katarzyna z czasem 0:20:16.

Wśród dzieci pierwsze miejsce na 200 metrów dziewczynek do lat 6 zajęła Juskowiak Hanna, wśród chłopców Polaczek Maksymilian. Na 600 metrów pierwsze miejsce zajęła Stefanowicz Maria oraz Prusiński Stanisław. W kategorii 800 metrów pierwsze miejsce zajęła Marcinkowska Julita oraz Spławski Igor. W kategorii dziecięcej udział wzięło 89 zawodników. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Pełna lista wyników od pobrania: wyniki do 5 km oraz wyniki dzieci. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji wydarzenia.