fbpx

Rodzinne bieganie ze SPAR

Kalendarz
Wydarzenia
Data
03.06.2023 10:00 - 16:00
Lokalizacja
Parking SPAR – ul. Druskienicka, Podolany

Opis

Po zeszłorocznym sukcesie Rodzinnego Biegania i jego bardzo pozytywnym odbiorze przez uczestników, na poznańskich Podolanach odbędzie się kolejna edycja biegu.

Już 3 czerwca spotykamy po raz drugi pod siedzibą SPAR przy ul. Druskienickiej 12. Celem i ideą organizowanego biegu jest przede wszystkim integracja lokalnej społeczności Podolan, popularyzacja biegania, jako najprostszej formy rekreacji, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

W tegorocznej edycji poza biegiem na 5 km i biegami dla dzieci, odbędzie się marsz na 2,5 km. Organizatorzy zdecydowali się na marsz, aby nawet osoby, które nie biegają, a są aktywne i chcą aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu, również mogły być częścią Rodzinnego Biegania.

Zwiększona została też ilość miejsc dla zawodników na każdym dystansie. Na 5 km przewidziano dla biegaczy 400 miejsc, na biegi dla dzieci na dystansie 200 m, 600 m lub 800 m (w zależności od wieku dziecka) łącznie 200 miejsc. Z kolei na naszą nowość marsz na 2,5 km mamy przygotowane 200 miejsc

Nie przegap tak fajnej imprezy w Poznaniu i w Twojej okolicy! Czekamy na Ciebie!

Więcej informacji o biegu dostępne na stronie organizatora w zakładce BIEG.

Informacje o lokalizacji

Parking SPAR – ul. Druskienicka, Podolany

Ulica
Druskienicka 12
Miasto
60-476 Poznań
Region
Wielkopolskie
Kraj
Polska