fbpx
Głos Wielkopolski

Głos Wielkopolski

Pluskwy i karaluchy na kilka miesięcy opanowały mieszkanie schorowanego małżeństwa przy ulicy Szarych Szeregów w Poznaniu. Pani Krystyna razem z mężem zmagali się z uciążliwym sąsiadem, który wyhodował robactwo. Na szczęście otrzymali pomoc. Seniorzy dziękują za wsparcie “Głosowi Wielkopolskiemu”, pracownikom MOPR-u, Caritasowi oraz swoim niezawodnym przyjaciołom.

Pluskwy i karaluchy opanowały mieszkanie schorowanego małżeństwa na osiedlu Szarych Szeregów w Poznaniu. Pani Krystyna razem z mężem zmagają się z uciążliwym sąsiadem, który ponosi odpowiedzialność za robactwo. Mimo zgłoszeń do MOPR-u i spółdzielni mieszkaniowej sytuacja nie zmienia się od kilku miesięcy.

Z uwagi na trwającą pandemię kaplica w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia przy ul. Kartuskiej zamieniła się w szpitalną salę.

W ubiegłym roku Fort VI w Poznaniu kupiła za 3 mln zł warszawska grupa Arche, która prowadzi w całym kraju hotele oraz zajmuje się działalnością deweloperską. Jej prezes Władysław Grochowski, chce w zabytkowym obiekcie stworzyć czterogwiazdkowy hotel. 

1 września 2020 roku (...) przy ulicy Druskiennickiej oficjalnie otworzy się publiczne przedszkole Leonardo. Przedszkole w nowym, bardzo nowoczesnym budynku docelowo przyjmie 275 dzieci.

Ponad 80 pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu walczyło z zatruciem. Sanepid bada problem

Pełna treść artykułu

Ostatnio dodane

Image